E-postsupport@fargevegg.diy
Hjem /C. Christoffersen /Aquabase Plus /Nexa Aquabase Plus P999-XR13 billakk Galaxy Blue 0,5L

-75%

Nexa Aquabase Plus P999-XR13 billakk Galaxy Blue 0,5L
Nexa Aquabase Plus P999-XR13 billakk Galaxy Blue 0,5L
Aquabase Plus

Nexa Aquabase Plus P999-XR13 billakk Galaxy Blue 0,5L

4.0 (1)
6 790,41 kr 1 667,39 kr

Nexa Aquabase Plus P999-XR13 Galaxy Blue 0,5L er en vannbasert billakk til metallic, perle og xirallic. Bruksområde først: reparasjon av baselakk og Direct Gloss.


På lager
- 1 +
24 personer ser på denne varen.
· Gratis frakt fra 460,00 kr, ellers 92,00 kr 30 dagers returrett · support@fargevegg.diy

Kjøp flere og betal mindre


Kategorier : Aquabase Plus

SKU : FAR-AQU-3505

Beskrivelse

Bruksområde først. P999-XR13 Galaxy Blue dekker reparasjoner av original baselakk i normalfarger, metallic, 2- og 3-trinns perlelakk og xirallic. Forbruk per liter etterpå: 0,5 liter rekker til punktreparasjoner og mindre paneler med to strøk. På salg sparer du 5 123,02 kr mot førpris.

Vannbasert Aquabase Plus gir kort prosesstid og jevnt, slett resultat med riktig sprøyteteknikk. Vi forklarer fargevalg med klare setninger. Galaxy Blue er en dyp blå metallic-effekt som krever nøyaktig fargeprøve før lakkering, siden lys og underlag flytter uttrykket. Vi oppgir dekkevne og tørketid for hvert produkt.

Slik får du matchende blåfarge

Lag alltid fargeprøve på prøveblikk og sammenlign i dagslys. Legg to strøk jevnt, luft mellom strøkene, og avslutt med klarlakk etter systemets anvisning. Matt eller blank sluttglans styres av klarlakken, ikke av baselakken.

Oppbevaring og holdbarhet i boksen

Lukk lokket tett og lagre frostfritt i romtemperatur. Rør eller rist godt før bruk og sil lakken for et vaskbart, rent sprøytebilde.

Funksjoner
  • Galaxy Blue effekt – dyp blå metallicglød

  • Til 2- og 3-trinns systemer – passer perle og xirallic

  • Kort prosesstid – raskere gjennomløp i boksen

  • 0,5L boks – passe til flekk- og delreparasjon

  • Bruk: Reparasjon av baselakk og Direct Gloss

  • Basis: Vannbasert

  • Farge: Galaxy Blue

  • Serie: Aquabase Plus

  • Volum: 0,5 L

  • Fargenummer: P999-XR13

  • Produkttype: Billakk / baselakk

  • Antall strøk: 2 strøk

  • Selger: Fargevegg

Ofte stilte spørsmål
Må jeg klarlakkere over?

Ja, baselakken skal alltid overlakkeres med godkjent klarlakk for glans og beskyttelse.

Hvordan treffer jeg fargen?

Sprøyt fargeprøve først og juster trykk og avstand til effekten stemmer med bilens panel.

4.0 (1)
5 0
4 1
3 0
2 0
1 0
Kundeanmeldelser
1
4.0
l*****h

Fin blåfarge, jevn å legge.

Relaterte produkter
Vis alle
4.0 (1)
4.5 (2)
Nexa Aquabase Plus Gold Flash 0,5L baselakk
2 156,10 kr 1 148,96 kr
4.5 (2)
Nexa Aquabase Plus P990-8902 hvit 0,5L
1 645,89 kr 982,56 kr
Retur i 30 dager

Send varen i posten og få full refusjon.

Sikker betaling

Vi tar kredittkort og PayPal. Kassen er sikret.

Fri frakt

Ordrer over 460,00 kr sendes uten fraktkostnad.

FARGEVEGG18 gir 18% rabatt

Legg inn FARGEVEGG18 før betaling. Den gir 18% rabatt på hele sortimentet.

Betaling Vi godtar: Kredittkort · PayPal